Szkolenia

Skuteczne narzędzia i efektywne zarządzanie w praktyce. Oferta dostosowana do Twoich potrzeb i wygody.
Video Placeholder

Po czym poznasz, że to tematyka dla Twojej firmy:

Pracujesz po godzinach i zaniedbujesz swój czas prywatny
Zauważasz u siebie lub w zespole przemęczenie, stres lub konflikty
Nie masz czasu na planowanie i czujesz, że można lepiej gospodarować czasem i zasobami
Nie wiesz, jak motywować pracowników i dzielić się swoją wizją
Czujesz, że macie w firmie problem z asertywnością
Nie wiesz, jak zacząć delegować i tworzyć nowe stanowiska i masz poczucie chaosu w procesach, procedurach lub komunikacji

Naucz się zdrowych nawyków w zarządzaniu i komunikowaniu!

Na dopasowanych do Twoich potrzeb szkoleniach nauczymy Cię, jak stopniowo i krok po kroku wprowadzić skuteczną zmianę w Twojej firmie. Umów się na diagnozę potrzeb, gdzie wszystko Ci wyjaśnimy!

Diagnoza potrzeb

Adam umawia Cię na bezpłatne spotkanie przy kawie (zarezerwuj sobie do 1,5 h) podczas którego spotykasz się z naszą psycholog biznesu - Magdą. Celem spotkania jest określenie tematyki, problematyki i celów potencjalnej współpracy. Podczas diagnozy potrzeb przede wszystkim rozmawiacie - Ty opowiadasz,  Magda opowiada Ci o badaniu, jego elementach i wzajemnie zadajecie sobie pytania.

Nic, co ludzkie nie jest nam obce! Dzięki doświadczeniu i praktyce stawiamy trafne diagnozy problemów i potrzeb, dzięki czemu dopasowujemy szkolenia do wyzwań Twojego biznesu i branży tak, by rozwiązywać leżące u podstaw problemy lub zapobiegać im w przyszłości. 

Gdzie odbywa się diagnoza potrzeb? Wybierasz Ty.
U nas w sali szkoleniowej
U Ciebie w firmie
Online

Projektowanie usługi

Na tym etapie Magda przechodzi do etapu projektowania (do 3 dni roboczych) oferty dla Twojej firmy z określeniem celów, harmonogramu i form szkolenia, metod, jakimi osiągniemy cele. Ofertę przesyłamy Ci mailem. O budowaniu kultury organizacyjnej w firmie przeczytasz klikając tutaj.

Jakie są formy szkolenia? Wybierasz Ty.
Jaką formę szkolenia preferujesz?
Jednorazowe
Gdy zależy Ci na jednorazowym kilkugodzinnym szkoleniu
Proces
Najczęstsza forma, którą pracujemy. Szkolenie podzielone jest na sesje szkoleniowe rozłożone w odstępach dwutygodniowych, w których realizujesz zadania domowe w praktyce - trenując kompetencje i wdrażając narzędzia. Cały proces szkoleniowy rozłożony jest na kilka miesięcy, dzięki czemu możesz wdrożyć zmianę w praktykę i ugruntować nowy nawyk w Twojej pracy, komunikacji lub zarządzaniu
Jak dużo osób chcesz zaangażować?
Indywidualne
Dla osób, którym zależy na pracy indywidualnej z trenerem biznesu nad wybranymi zagadnieniami
Duety
Dla Ciebie, Zarządu, partnerów w biznesie - forma, którą rekomendujemy, gdy mamy dwie główne osoby decyzyjne na danym szczeblu lub gdy mamy do czynienia np. z firmą rodzinną
Grupowo
Powyżej trzech osób - pracujemy w małych grupach - warsztatowo
Wyjazdowe, czy na miejscu?
U nas w biurze
Spotykamy się w naszej sali szkoleniowej w Rzeszowie.
U Ciebie w firmie
Dojeżdżamy do Twojej firmy dla Twojego komfortu.
Online
Online również wchodzi w rachubę, choć nie ukrywamy - wolimy spotkanie twarzą w twarz. Ale dopasujemy się do Ciebie!
A może integracyjnie?
Szkolenie z integracją
Dobierzemy optymalny temat, by osiągnąć z Twoim zespołem szkoleniowe i integracyjne.
Organizacja całego wyjazdu
Świetna opcja, gdy zależy Ci na oddaniu nam całej organizacji szkolenia wyjazdowego - zarówno części szkoleniowej jak i aspektów logistyczno-organizacyjnych.

Szkolenie

W trakcie szkolenia i po szkoleniu umawiamy się na feedback i dalsze rekomendacje do wdrożenia. W procesach szkoleniowych działamy zgodnie z wyznaczonym harmonogramem, pracując nad założonymi celami. Pracujemy partnersko - dopasowujemy tempo i zakres prac do Twojego obłożenia pracą i możliwości wdrażania w firmę. Magda pilnuje dotrzymywania celów - Ty wdrażasz działanie w praktykę. W tym czasie istnieje również możliwość konsultowania się i feedbackowania na bieżąco z Magdą - telefonicznie lub poprzez komunikator - nad Twoimi wyzwaniami w zarządzaniu i tematami bieżącymi.

Chcemy, by ludziom pracowało się w Twojej firmie dobrze, a Tobie i Twojej kadrze zarządzającej zarządzało maksymalnie efektywnie i w jak najmniejszym stresie, dlatego nie są nam obce tematy takie jak: komunikacja międzydziałowa, asertywna komunikacja wewnętrzna, team building, przygotowywanie profilu kompetencji do rekrutacji, systemy motywacyjne, układanie procesów i procedur, diagnozy komunikacji wewnętrznej w firmie czy zagrożenie wypaleniem i spadkiem motywacji w pracy. Jednym słowem - wspieramy naszych Partnerów w decyzjach związanych z pełnym cyklem życia pracownika (employee life cycle) - od decyzji o przyszłej rekrutacji po przygotowanie do zwolnienia. 

Podsumowanie

Na tym etapie kończymy umówioną współpracę lub przechodzimy do kontynuacji, na przykład poprzez włączenie w szkolenia innych osób (działy) w Twojej firmie lub poprzez przejście do innej tematyki czy budowania kultury komunikacji w Twojej firmie.

Przełóż swoje zadowolenie na Twój zespół

Spraw, aby Twoja wizja stała się również ich wizją!
Zacznij zmianę
Jak zbudować kulturę komunikacji?
Poznaj nasze szkolenia
Jak pracujemy i kim jesteśmy?
Poznaj nas