Psychologia biznesu to skuteczne narzędzia
i efektywne zarządzanie

Firma zaczyna się w głowie. Psychologię biznesu tworzymy my - duet Magda i Adam.

Magda Popek

To nasza firmowa psycholog biznesu, trener biznesu,
doktor w dyscyplinie nauk o komunikacji społecznych i mediach.
Wyznaje zasadę ciągłego, nieustannego rozwoju i samodoskonalenia - drogą samuraja w myśl zasady “Firma zaczyna się w głowie”. 
Magda projektuje i prowadzi szkolenia oparte o diagnozy potrzeb z uwzględnieniem budowania nawyków (nurt poznawczo-behawioralny) wyspecjalizowana w zakresie psychologii pracy i organizacji, psychologicznych aspektów zarządzania i chronopsychologii. 
Prócz wykształcenia - jest przede wszystkim praktykiem, który zna zasady funkcjonujące w prowadzeniu biznesu i wie, jak zastosować wiedzę psychologiczną w praktyce. 
Uczy w sposób praktyczny od 2014 roku kadrę zarządzającą z wszystkich branż. Absolwentka psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  W sali szkoleniowej spędziła jako trener indywidualny ponad 7000 godzin.

Adam Małecki

Adam jest mózgiem operacyjnym całego przedsięwzięcia, jakim jest Psychologia Biznesu. Odpowiada za budowanie relacji z naszymi Partnerami i Klientami, aspekty finansowe, logistykę i organizację procesów szkoleniowych. 
To ekonomista, który rozumie biznes i świat finansów nie ma przed nim tajemnic.
Organizacja szkolenia wyjazdowego lub takiego w hotelu czy integracji ze szkoleniem pod chmurką od A do Z to dla niego bułka z masłem i kawka z mleczkiem.
To Adama spotkasz na froncie naszej firmy i to on umówi Cię na diagnozę potrzeb lub odpowie na pytania o płatności. A gdy pojawi się pytanie o proces szkoleniowy - skieruje Cię do Magdy.
Jakość i profesjonalizm to jego drugie imię. Działa w myśl zasady - działaj tak, jak sam chciałbyś być obsługiwany - dlatego zawsze przy okazji organizacji szkolenia wyjazdowego osobiście sprawdza miejsce i nocleg, na który się zdecydujecie.

Nasza filozofia

Działamy od 2017 roku skutecznie szkoląc właścicieli firm, kadrę zarządzającą i zespoły wyposażając naszych Klientów i Partnerów w narzędzia i techniki układające w firmie zarządzanie i komunikację. Co więcej - pomożemy Ci je również wdrożyć w życie. Wyznajemy zasadę, że dobre szkolenie to takie, które jest początkiem trwałej zmiany wpisanej w strukturę, cele, procedury i procesy Twojej firmy a nawyki kształtuje się konsekwentnym procesowym działaniem. Nie masz poukładanych procedur lub procesów? Nie martw się - pomożemy Ci je stworzyć!

Nic, co ludzkie nie jest nam obce! Dzięki doświadczeniu i praktyce stawiamy trafne diagnozy problemów i potrzeb, dzięki czemu dopasowujemy szkolenia do wyzwań Twojego biznesu i branży tak, by rozwiązywać leżące u podstaw problemy lub zapobiegać im w przyszłości. 

Chcemy, by ludziom pracowało się w Twojej firmie dobrze, a Tobie i Twojej kadrze zarządzającej zarządzało maksymalnie efektywnie i w jak najmniejszym stresie, dlatego nie są nam obce tematy takie jak: komunikacja międzydziałowa, asertywna komunikacja wewnętrzna, team building, przygotowywanie profilu kompetencji do rekrutacji, systemy motywacyjne, układanie procesów i procedur, diagnozy komunikacji wewnętrznej w firmie czy zagrożenie wypaleniem i spadkiem motywacji w pracy. Jednym słowem - wspieramy naszych Partnerów w decyzjach związanych z pełnym cyklem życia pracownika (employee life cycle) - od decyzji o przyszłej rekrutacji po przygotowanie do zwolnienia.

Jak pracujemy?

1.

Pierwszy kontakt

Adam umawia Cię na kawę z Magdą (u nas w sali szkoleniowej, u Ciebie w firmie lub online). Rozpoczynamy diagnozę Waszych potrzeb - to bezpłatne spotkanie przy kawie (zarezerwuj sobie do 1,5 h) podczas którego spotykasz się z naszą psycholog biznesu - Magdą.

Celem spotkania jest określenie tematyki, problematyki i celów potencjalnej współpracy. Podczas diagnozy potrzeb przede wszystkim rozmawiacie - Ty opowiadasz o swojej firmie i wzajemnie zadajecie sobie pytania.

2.

Projektowanie usługi

Na tym etapie Magda przechodzi do etapu projektowania (do 3 dni roboczych) oferty dla Twojej firmy z określeniem celów, harmonogramu pracy, metod, jakimi osiągniemy cele. O naszych usługach przeczytasz na podstronie SZKOLENIA oraz BUDOWANIE KULTURY ORGANIZACYJNEJ, ofertę przesyłamy Ci mailem.

3.

Decydujesz się na usługę

Adam wyznacza harmonogram naszej pracy i umawiamy się na terminy realizacji.

4.

Współpraca i feedback

Działamy zgodnie z wyznaczonym harmonogramem, pracując nad założonymi celami. Pracujemy partnersko - dopasowujemy tempo i zakres prac do Twojego obłożenia pracą i możliwości wdrażania w firmę. Magda pilnuje dotrzymywania celów - Ty wdrażasz działanie w praktykę. W tym czasie istnieje również możliwość konsultowania się i feedbackowania na bieżąco z Magdą - telefonicznie lub poprzez komunikator - nad Twoimi wyzwaniami w zarządzaniu.

5.

Podsumowanie i zakończenie etapu współpracy

Na tym etapie kończymy umówioną współpracę lub przechodzimy do kontynuacji, na przykład poprzez włączenie w szkolenia innych osób (działy) w Twojej firmie.

Przełóż swoje zadowolenie na Twój zespół

Spraw, aby Twoja wizja stała się również ich wizją!
Zacznij zmianę
Jak przygotować się do diagnozy potrzeb?
Poznaj nasze szkolenia
Jak zbudować kulturę komunikacji?
Poznaj nasz sposób